O nas

Developer Pro jest firmą działającą w branży developerskiej. Powstała w 2007 roku, jednakże jej doświadczenie na rynku nieruchomości jest znacznie dłuższe - należy do grupy BWE z Konina, która prowadzi działalność od 1991 roku.

W swojej ofercie posiadamy wyłącznie pewne inwestycje. Na każdym etapie prac angażujemy sprawdzonych fachowców i prowadzimy ścisły nadzór inwestorski. Każda inwestycja rozpoczyna się dokładną analizą lokalizacji, następnie przygotowujemy projekt architektoniczny oraz kompletujemy niezbędną dokumentację. Budowę realizujemy wyłącznie w oparciu o uznane materiały, we współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami. Nasze inwestycje są prowadzone w sposób kompleksowy i bardzo sprawny. Należy podkreślić, że sprzedaż nieruchomości mieszkaniowych rozpoczynamy wyłącznie po uzyskaniu pozwolenia na budowę - mając pewność co do warunków jej realizacji.

Developer pro zrealizował dotychczas kilkanaście inwestycji komercyjnych dla klientów takich jak JMP (Biedronka), Tesco, Pepco, Neonet czy Rossmann oraz kilka wielorodzinnych inwestycji mieszkalnych.

Obecnie Developer pro skupia się na realizuji parków handlowych pod marką „Premium Park” oraz prowadzi kilka innych projektów komercyjnych i mieszkaniowych.


Z poważaniem

Zarząd i pracownicy Developer ProNasze inwestycje